نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

شماره عضویت
    37016
    میانگین پست در روز
    0.27
    تشکر شده 145 بار در 106 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 2 تاپیک

P30Parsi

پیش فرض دانلود بهترين بازيهاي جذاب و كم حجم ( Reflexive )

با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز.
    همانطور كه از نام تايپيك پيداست بازيهاي كم حجم و البته صد در صد جذاب را خواهيم گذاشت و تمامي اين بازيها را به كساني كه اينترنت پر سرعت دارند پيشنهاد مي كنم كه اين بازيها را از دست ندهيد اين بازيها همانقدر معروف هستند (البته شايد همگي معروف نباشد!)كه بازيهايي همچون متالگير ؛ اسپيلينترسل و پرنس و خيلي بازيهاي ديگر شهرت و معروفيت دارند.

همچنين با مدير اين بخش هماهنگي هاي لازم و بحث و تبادل نظرهايي انجام شده و قراره كه تايپيك به همين منوال پيش بره و البته هر كدام از اين بازيها مي توانست كه يك تايپيك جداگانه بشه كه من به خاطر جلوگيري از شلوغي تايپيك و همچنين دردسر كمتر براي مديران همه را در اين تايپيك معرفي مي كنم و شما دوستان هم همكاري كنيد تا اين تايپيك روز به روز بهترو پر محتواتر بشود.

شما هر بازي كه بخواهيد من در سريعترين زمان ممكن براي شما آماده مي كنم و شما فقط كافيست كه اسم بازي درخواستي و يا نشاني هايي از بازي مورد نظر بدهيد تا من برايتان آن را آماده كنم.
    همچنين از دادن پستهاي اسپم از قبيل :خيلي عالي ؛ دستت درد نكنه و اين گونه موارد شديدا" پرهيز كنيد كه با افراد خاطي برخود قانوني خواهد شد چون پروفايل براي همين كارهاست.
    دوستان اگر انتقادي پيشنهادي سازنده دارند مي توانند در اينجا مطرح كنند و يا در پروفايل من.

تمامي توضيحات و شرايط و قراين بازيها كاملا معلوم و مشهود مي باشد و توضيحات كاملا" رساننده مطلب و نيازي به توضيح بيشتر نيست.

و كرك تمامي اين بازي ها را مي توانيد از فايل ضميمه دريافت نماييد و به صورت نامحدود از بازي به صورت رايگان استفاده كنيد اين را هم اضافه كنم كه قبل از اينكه بازي را شروع كنيد يعني بلافاصله بعد از نصب بازي را كرك كنيد چون امكان كار نكردن كرك بسيار افزايش مي يابد.
    با تشكر.
    [برای مشاهده لینکها باید عضو شوید. ] (23.4 کیلو بایت, 309 نمایش)

منبع:bazinama

2. 6 کاربر مقابل از H0SSEIN-50CenT عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. # ADS
    Circuit advertisement