صفحه 1 از 24 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 232

شماره عضویت
    31
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر شده 359 بار در 235 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

پیش فرض همه چیز در رابطه با اعتیاد و مواد مخدر

كراك چیست؟
    كراك (c r 4c k) ، ماده ایست محرك كه از تصفیه كوكائین به دست میاد و به اشكال مختلف مصرف میشه ؛اما کراکی که در ایران وجود داره از مشتقات هروئینه البته در صورتی که بصورت علمی تولید بشه؛ كراك مادهای بیبوست، مصرفش خیلی راحته و با یه فندك هر جایی كه باشی میتونی مصرف كنی، درست برخلاف تریاك و یا هروئین .

اثرات مخرب مصرف كراك :
    اعتیاد به كراك باعث ازبین رفتن درد ، استرس ، اضطراب و احساس سرخوشى و همینطور تحرك زیاد میشه افرادی كه به این ماده اعتیاد پیدا میكنن بعد از مدتی اثرات كراك در اونها بعد از 3 تا 5 ساعت از بین میره بنابراین باید حداقل هر چهار ساعت یك بار مصرف رو تكرار كنن.

همچنین اثرات دیگه ای كه مصرف بلند مدت این ماده بجا میذاره اینهاست:
    از بین رفتن اشتها، كاهش شدید وزن، شكنندگى پوست، پیرى زودرس، افزایش فشار خون و ترشح هیستامین كه باعث خارش در فرد میشه؛ كراك شدیدا باعث خواب آلودگی یا به قول خودمون " چرت " میشه ؛ مصرف این ماده اگه بصورت كوتاه مدت ولی مداوم باشه اثرات مخرب جبران ناپذیری روی بدن فرد مصرف كننده میذاره مثل : عفونت اعضای داخلی بدن ، پوسیدگی دندونها ، سرطان حنجره و ریه و نابودی كبد.

بطور كلی تمام اجزائیكه تحت تاثیر مستقیم كراك هستن ذره ذره نابود شده و می پوسن ؛ در بعضی افراد معتاد به كراك، عفونت به حدیه كه اجزای بدنشون از هم جدا می شه و گوشت عفونت پیدا میكنه و به قول معروف "كرم" میزنه؛ حتما شنیدین بعضی از معتادین به كراك وقتی میمیرن اونها روغسل نمیدن چون هنگام شستشو اجزای بدنشون از هم جدا میشه ؛ نمیدونم این مساله تا چه حد درسته اما شنیدم مصرف چهار روز كراك باعث مىشه كه تاثیرش به مدت چند سال باقى بمونه و موجب اختلالات حركتی و تضعیف حس بینایى و لامسه بشه.

اثرات كوتاه مدت مصرف کراک:
    معمولا بعداز مصرف كراك، احساس افزایش انرژی وسرخوشی زیاد به انسان دست میده، ضربان قلب بالا میره، درجه حرارت بدن زیاد میشه، فشار خون افزایش پیدا میكنه، همینطور رنگ پریدگی، كاهش شدید اشتها ولرزش به خصوص در دست ها بوجود میاد، اما این ماده تاثیر خیلی بدی روی چشمها داره تا جاییكه در بعضی موارد به انحراف مردمك یا " لوچی كاذب " منجر میشه (البته این حالت موقتیه و با ترك مواد از بین میره)

اثرات دراز مدت مصرف کراک:
    كاهش شدید وزن بدن، یبوست، بی خوابی شبانه، ضعف جنسی، رنگ پریدگی، تعریق شدید، سردرد، لرزش دست ها، پریدن عضلات، آب ریزش دائمی بینی، اضطراب و بیقراری شدید، گیجی، رفتار تهاجمی، افسردگی و حتی تمایل به خود كشی از اثرات بلند مدت مصرف این ماده ست.

تاثیر مصرف كراك روی فرد :
    * توجه داشته باشید كه مصرف حتی یک بار کراک اعتیادآوره
    کراک بر خلاف هروئین، تریاک، حشیش و… بدون بوست و مصرفش خیلی ساده ست و به وسایل زیادی نیاز نداره و میشه در چند دقیقه اونو مصرف كرد؛ بنابراین جاسازی اون خیلی ساده ست و پیدا كردنش برای خانوادهها راحت نیست؛ چیزی شبیه یه تکه گچ از دیوار کندهشده كه توجه هیچکس رو جلب نمیكنه.
    نشانه های فرد معتاد به کراک:
    بعد از تمام شدن آثار نشئگی اثرات زیر ظاهر میشه:
    نگرانی و بیقراری شدید برای تهیه دوباره كراك سردرد وافسردگی شدید
    از بین رفتن شدید انرژی بدنی و بی اشتهایی
    داشتن حس نفرت نسبت به خود
    عوارض اجتماعی مصرف کراک:
    معمولا افراد معتاد - به هر نوع ماده مخدر- ، مواد رو از راههای خلاف تهیه میكنن اما دراین مورد - مصرف كراك- فرد به دلیل توهمات زیاد وحالت هذیانی، حتی دست به كارهایی مثل دزدی و گدایی میزنه و بكلی گذشته خودش رو فراموش میكنه در حالی كه ممكنه فردی بسیار آبرومند و متشخص بوده باشه.

[برای مشاهده لینکها باید عضو شوید. ]

5 کاربر مقابل از Asal729 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

برای تشکر از نویسنده روی کلیک کنید .  

2. # ADS
    Circuit advertisement

شماره عضویت
    12
    میانگین پست در روز
    0.39
    تشکر شده 492 بار در 278 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

نقل قول نوشته اصلی توسط asal729 نمایش پست ها
    كراك چیست؟

كراك (c r 4c k) ، ماده ایست محرك كه از تصفیه كوكائین به دست میاد و به اشكال مختلف مصرف میشه ؛اما کراکی که در ایران وجود داره از مشتقات هروئینه البته در صورتی که بصورت علمی تولید بشه؛ كراك مادهای بیبوست، مصرفش خیلی راحته و با یه فندك هر جایی كه باشی میتونی مصرف كنی، درست برخلاف تریاك و یا هروئین .

اثرات مخرب مصرف كراك :
    اعتیاد به كراك باعث ازبین رفتن درد ، استرس ، اضطراب و احساس سرخوشى و همینطور تحرك زیاد میشه افرادی كه به این ماده اعتیاد پیدا میكنن بعد از مدتی اثرات كراك در اونها بعد از 3 تا 5 ساعت از بین میره بنابراین باید حداقل هر چهار ساعت یك بار مصرف رو تكرار كنن.

همچنین اثرات دیگه ای كه مصرف بلند مدت این ماده بجا میذاره اینهاست:
    از بین رفتن اشتها، كاهش شدید وزن، شكنندگى پوست، پیرى زودرس، افزایش فشار خون و ترشح هیستامین كه باعث خارش در فرد میشه؛ كراك شدیدا باعث خواب آلودگی یا به قول خودمون " چرت " میشه ؛ مصرف این ماده اگه بصورت كوتاه مدت ولی مداوم باشه اثرات مخرب جبران ناپذیری روی بدن فرد مصرف كننده میذاره مثل : عفونت اعضای داخلی بدن ، پوسیدگی دندونها ، سرطان حنجره و ریه و نابودی كبد.

بطور كلی تمام اجزائیكه تحت تاثیر مستقیم كراك هستن ذره ذره نابود شده و می پوسن ؛ در بعضی افراد معتاد به كراك، عفونت به حدیه كه اجزای بدنشون از هم جدا می شه و گوشت عفونت پیدا میكنه و به قول معروف "كرم" میزنه؛ حتما شنیدین بعضی از معتادین به كراك وقتی میمیرن اونها روغسل نمیدن چون هنگام شستشو اجزای بدنشون از هم جدا میشه ؛ نمیدونم این مساله تا چه حد درسته اما شنیدم مصرف چهار روز كراك باعث مىشه كه تاثیرش به مدت چند سال باقى بمونه و موجب اختلالات حركتی و تضعیف حس بینایى و لامسه بشه.

اثرات كوتاه مدت مصرف کراک:

معمولا بعداز مصرف كراك، احساس افزایش انرژی وسرخوشی زیاد به انسان دست میده، ضربان قلب بالا میره، درجه حرارت بدن زیاد میشه، فشار خون افزایش پیدا میكنه، همینطور رنگ پریدگی، كاهش شدید اشتها ولرزش به خصوص در دست ها بوجود میاد، اما این ماده تاثیر خیلی بدی روی چشمها داره تا جاییكه در بعضی موارد به انحراف مردمك یا " لوچی كاذب " منجر میشه (البته این حالت موقتیه و با ترك مواد از بین میره)

اثرات دراز مدت مصرف کراک:
    كاهش شدید وزن بدن، یبوست، بی خوابی شبانه، ضعف جنسی، رنگ پریدگی، تعریق شدید، سردرد، لرزش دست ها، پریدن عضلات، آب ریزش دائمی بینی، اضطراب و بیقراری شدید، گیجی، رفتار تهاجمی، افسردگی و حتی تمایل به خود كشی از اثرات بلند مدت مصرف این ماده ست.

تاثیر مصرف كراك روی فرد :

* توجه داشته باشید كه مصرف حتی یک بار کراک اعتیادآوره
    کراک بر خلاف هروئین، تریاک، حشیش و… بدون بوست و مصرفش خیلی ساده ست و به وسایل زیادی نیاز نداره و میشه در چند دقیقه اونو مصرف كرد؛ بنابراین جاسازی اون خیلی ساده ست و پیدا كردنش برای خانوادهها راحت نیست؛ چیزی شبیه یه تکه گچ از دیوار کندهشده كه توجه هیچکس رو جلب نمیكنه.
    نشانه های فرد معتاد به کراک:
    بعد از تمام شدن آثار نشئگی اثرات زیر ظاهر میشه:
    نگرانی و بیقراری شدید برای تهیه دوباره كراك سردرد وافسردگی شدید
    از بین رفتن شدید انرژی بدنی و بی اشتهایی
    داشتن حس نفرت نسبت به خود
    عوارض اجتماعی مصرف کراک:
    معمولا افراد معتاد - به هر نوع ماده مخدر- ، مواد رو از راههای خلاف تهیه میكنن اما دراین مورد - مصرف كراك- فرد به دلیل توهمات زیاد وحالت هذیانی، حتی دست به كارهایی مثل دزدی و گدایی میزنه و بكلی گذشته خودش رو فراموش میكنه در حالی كه ممكنه فردی بسیار آبرومند و متشخص بوده باشه.

[برای مشاهده لینکها باید عضو شوید. ]

محترم، نشون ندین بدآموزی داره

4 کاربر مقابل از PaNjArEh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

شماره عضویت
    31
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر شده 359 بار در 235 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

اینو گذاشتم که ملت عبرت بگیرن..........

4 کاربر مقابل از Asal729 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

0o0ok
    Guest

jadid

سرهنگ غلام نژاد رئيس پليس مبارزه باموادمخدر مازندران در يك گفتگوي اختصاصي مراحل ‏توليد كراك موجود و مضرات مصرف آن را تشريح و سرعت اعتياد آوري آن را از بارزترين خطرات مصرف اين مخدر ‏برشمرد.‏

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ "عطاء غلام نژاد "رئيس پليس مبارزه باموادمخدر مازندران درمعرفي كراك موجود در بين مصرف كنندگان مواد مخدر ، مراحل توليد آن توسط سودجويان و سرعت اعتياد آوري اين مخدر خطرناك گفت: سوداگران مرگ درشرايطي كاملا غيربهداشتي مرفين را چندين باربااسيد مي جوشانند و بخش اعظم آن را طبعاً اسيدي تشكيل مي دهد كه درآن جوشانده شده و حاصل آن هم كراكي است كه متاسفانه برخي از جوانان ما به آن آلوده شده اند.

وي يكي از بارزترين خصوصيات كراك را سرعت اعتياد آوري آن اعلام کرد و افزود: باتوجه به اينكه يك گرم كراك از ده گرم هروئين به دست مي آيد اعتياد آن هم نسبت به هروئين بسيار شديد تر وترك آن هم بسيار مشكل تر است.

رئيس پليس مبارزه باموادمخدر مازندران گفت: اين ماده مخدر برخلاف حشيش، ترياك وساير موادمخدر بويي نداشته و مصرف آن هم بسيار آسانتر است آن چنان كه در يك تادو دقيقه پس از مصرف آن هم كسي متوجه مصرف آن توسط مصرف كننده نخواهد شد حتي در يك اتاق كوچك ودربسته.

غلام نژاد افزود: كراك يكي از قوي ترين مواد مخدر محسوب شده و به شدت ايجاد اعتياد مي كند بطوريكه دريك ماه اول مصرف دائم آن مقدار مصرف آن به سه تاچهار برابر مصرف روزانه آن خواهد رسيد وحتي تعداد دفعات مصرف روزانه آن به بيش از ده بار درروز خواهد رسد.

رئيس پليس مبارزه بامواد مخدر مازندران درخاتمه، از خانواده ها خواست تاباكنترل صحيح فرزندان وجوانان خود وبرقراري ارتباط صميمانه باآنان سعي كنند تا آنان رادرانتخاب دوستاني سالم ياري دهند زيرا يكي از راه هاي انتشار وابتلا ء به هرنوع ماده مخدرمعمولا ازطريق دوستان ناباب صورت مي گيرد وهمچنين از جوانان خواست تادرانتخابي دوستي سالم دقت وتوجه كافي داشته باشند ودرصورت مواجهه با افرادي كه اقدام به تهيه وتوزيع مواد مخدر مي كنندو همچنين درروياروئي باهرگونه مشكلي مراتب راباپليس 110 درميان بگذارند زيرا پليس تنها دوست وياور آنها دروياروئي باهرگونه مشكلات مربوط به جامعه خصوصا جوانان ونوجوانان عزيز است .

4 کاربر مقابل از 0o0ok عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر شده 6 بار در 4 ارسال
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

پیش فرض بیماری اعتیاد چیست؟

بیماری اعتیاد چیزی در درون انسان است که باعث میشود که کنترل از بین برود و یک انسان در میان چرخه وسوسه و اجبار به سوی عادات خودمحورانه و در نتیجه تباهی و انحطاط معنوی و روحانی و احساسی و جسمی سوق داده شود .

انچه واضح و روشن به نظر میرسد این است که چیزی که یک انسان را معتاد میکند بیماری اعتیاد است ،نه مواد مخدر و رفتارهای قابل مشاهده .

حالا در نوع افکار و بروز انها دقت کنید تا بیماری اعتیاد را در خودتان شناسایی کنید.

4 کاربر مقابل از اول راه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

هر گاه من با خودخواهی و خودمحوری خود به سمت تمایلات گذرا و لذت های انی بروم تا انجا که این نیروهای مخرب (خودخواهی ،خودمحوری،لذت خواهی)در تمام زمینه های زندگی من تاثیر مستقیم پیدا کند و من نیز به ندای این نیرو پاسخ مثبت دهم یعنی بیملری اعتیاد در من فعال است.با این اوصاف چرایی مصرف مواد مخدر روشن خواهد بود.

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

سلام دوستان عزیز:در تعریف بیماری اعتیاد تفاوت بسیار کمی در مورد یک مصرف کننده موادمخدر یا یک شخصی که الکل مینوشد یا کسی که از حسادت تا صبح خوابش نمیبرد یا کسی که فقط با ایجاد یک رابطه جنسی حال خوبی بدست میاورد یا کسی که از استرس و مسائل احساسی همواره درگیری فکری برای خود دارد و مشغول است یا کسی که دچار وسواس در شستن و اب کشیدن است و هم خودش و هم همسرش از این بابت رنج میکشند یا خود من که اگر از اینترنت جدا شوم دچار اشفتگی روحی و روانی میگردم، دیده میشود .

پس کمی در باره خودم و ساختمان درونی ام و فونداسیون و زیرساختهایی (عوامل خانوادگی)که بسیاری از انها بطور وراثتی (ژنتیکی) و یا بطور اکتسابی(اجتماع و پیرامون) باعث ایجاد زمینه های بروز بیماری اعتیاد در من شده فکر میکنم.

راستی از شنیدن کلمه" بیماری اعتیاد " اخم نکنید

6 کاربر مقابل از اول راه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

رنگین کمان پاداش کسانی ست که تا آخرین قطره زیر باران میمانند

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

خدای من از اینکه امروز نیز فرصتی برای بهتر شدن و رشد کردن و شروعی مجدد را به من عطا فرمودی و مرا لایق زیستن گردانیدی از تو مچکرم .به من بینشی عطا کن تا از اشتباهات دیروز درس بگیرم و انها را تکرار نکنم و فرصت ها را که همچون ابر بهار در گذر هستند به رایگان از دست ندهم و از یاد نبرم که شاید فقط برای این لحظه " فقط همین لحظه"بتوانم دوستانم را دوست بدارم .

تمام شما دوستان را از صمیم قلب دوست دارم و ارزو دارم تمام ارزو هایتان به حقیقت مبدل شود و از لحظه ای که در ان هستید با ارامش و رضایت خاطر گذر کنید

امین

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

سلام دوستان عزیز : متاسفانه در تمام دنیا مصرف کراک رواج داره اما عکسهایی رو که دوستمون در اون بالا نشون دادن یه حقیقتیه که فقط در ایران اتفاق می افته .تا حالا از خودتون پرسیدین چرا بدن کراکی ها کرم می افته؟
    خب پس باید بگیم که:کوکائین پودری سفید و نرم و شفاف و کریستالی است با طعمی بدمزه و تلخ که با پودر تالک یا ملین ها یا حتی شکر معمولی مخلوط میشه و عصاره این کوکائین ماده ای است وحشت زا و مرگ افرین به نام کراک. کراک اسیای شرقی از هرویین غنی شده و در لابراتوار بدست میاد. اما مصرف کننده خارجی بدنش کرم نمیگیره

چرا؟
    چون کراک ایرانی حاصل هرویین غنی شده نیست (خیلی اندک)بلکه دارای ترکیبات خطر ناکی مانند: مرگ موش ،داروهای ارام بخش ،کورتون ،بی کربنات سدیم ،اسید های امونیاکی ،اسیدهای باز کننده مجاری لوله فاضلاب،قرص های مسکن ،نمک امونیوم و " مدفوع کودکانی که به انگل روده مبتلا هستند"و مدفوع انها بعد از خشکیدن 24 ساعت در محیطی تاریک با بقیه موارد مذکور در یک لابراتوار ( کثافت خونه)دست به دست هم میدن و این نبوغ ایرانی که در سیستان و بلوچستان به منثه ظهور رسیده باعث میشه تصاویری دلخراش مانند همون تصاویری که دوست عزیزمون گذاشتند رو شاهد باشیم .به نبوغ ایرانی باید تبریک گفت.

کرمهای انگلی که در روده ان کودک پنج ساله ی بی خبر از همه جاست که در بدن یک کراکی (مصرف کننده کراک) مجددا باز شده و شروع به ......بدن مصرف کننده کراک میکند .

پروردگارا تو چگونه زیستن را به من بیاموز

چگونه مردن را خود خواهم اموخت (شهید علی طوسی)دکتر علی شریعتی

شماره عضویت
    8031
    میانگین پست در روز
    0.01
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

P30Parsi

امروز صبح فکر میکنم قبل از اینکه چشمانم باز شوند چیز دیگری در درونم خیلی زودتر از من بیدار شده بود .چون به محض باز شدن چشمام چند تا از رنجش ها و ناراحتی های گذشته توی خاطرم موج زد و من اسیر این افکار و درگیر چرایی ها شدم و همان دم صبح توی رختخواب تمام انرژی ام هدر رفت .خسته شدم و انگیزه ای برای حرکت نداشتم ................

بیماری اعتیاد قبل از من بیدار میشود و زمینه های سقوط انرژی مرا فراهم میاورد یا مرا به دیدن نقاط منفی و نیمه ی خالی لیوان تشویق میکند من باید از دادن خوراک به این بیماری مزمن و موذی و پیشرونده و خطر ناک جلوگیری کنم . امروز نمیتوانم از دادن خوراک به بیماری اعتیاد جلوگیری کنم ، من باید اول بیماری اعتیاد را بهتر بشناسم کم کم متوجه خواهم شد که چگونه تغذیه میشود .

6 کاربر مقابل از اول راه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

کلمات کلیدی این موضوع

15 سال، فرق، فراموش، فرار، فراری، قلیان، قلابي، قوطي، قبلی، مفاصل، منظره، مواد مخدر، مژه، مجله، مخوف، مختلف، مشت، مصرف، معامله، نماینده، چند رنگ، نوشیدنی، نیم، نیروی انتظامی، چیست، ناراحت، چربي، هورمون، واقعیت، کلم، کلیه، کلاس، کبد، کدئین، کراک، کسی، کشت، گروه، گردان، گسترش، پنج ساعت، پیشگیری، پاکسازی، آنفلوانزا، آینده، آرتروز، افزایش، امان، انگیزه، انسان، ایران، اتومبیل، اجتماعی، احساس، اخلاقی، از، استرس، اسرار، اصطلاح، اضطراب، اعتیاد، به، بوی، بیمار، بازگشته، بدن، بسیار، تنش، توزیع، تکنولوژی، تپش قلب، تا، تاثير، تجاوز، ترک، جنگ جهانی، جنسی، جایی، جبران، جراح، حیوان، حال حاضر، حالت، حساسیت، خلاقیت، خواهر، خوابیدن، خيس، خارش، خاطر، خسته، خستگي، خصوصيت، دماغ، دوبی، دریچه، درآمد، دست‌، دستگاه گوارش، ذغال، رفتن، رنگ، روی، روانی، روانپزشکی، رايج، زیاد، سلامتی، سایه، ساخته، ساعت، سرفه، سركه، سریعتر، سرطان، سست، شهيد، شدن، صلح، صبح، صرف، طرفداران، ظاهر، علمی، علایم، عمده، عمر، عادات، عزیز، عصاره، غیر مجاز

نمایش برچسب‌ها