صفحه 14 از 18 نخست ... 4101112131415161718 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 179

نام واقعی
    بهروزم
    شماره عضویت
    6883
    میانگین پست در روز
    10.77
    علایق
    هیچی غیره همه چی
    شغل و حرفه
    نزاجا
    امتیازات
    133,070
    درجه
    88
    تشکر شده 10,405 بار در 5,327 ارسال
    یاد شده
    در 6 پست
    برچسب زده شده
    در 1043 تاپیک
    امتیازها: 133,070, سطح: 88
    تمام شدن سطح: 13%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 2,980
    فعالیت کل: 0%
    دستاوردها:
    ایحاد آلبوم تصویرعضو باشگاه 10.000 امتیازی هاتولید کننده محتوای ارزشمندیار همیشگیمحبوب دلها
    شمشیر بر آن دست
    که بر گردنش هست،
    لعنت به تنی که در
    کنار تنش هست،
    دست از شب و روز
    گریه بردار دلم،
    با پای خودم
    میروم این بار
    گلم ...

P30Parsi

پیش فرض اخبار باشگاه بارسلونا در سال 2011-2012

ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی ...
    تو بمان و دگران وااااای به حال دگراااان
    ...

2. 4 کاربر مقابل از gaptogap_g عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

3. # ADS
    Circuit advertisement

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    دانشجویم ولی کامپیوتر حالیمه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    تشکر شده 1,874 بار در 640 ارسال
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    امتیازها: 8,104, سطح: 21
    تمام شدن سطح: 51%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 346
    تو چت روم پرنده
    پر نمیزنه :(((

P30Parsi

khabar پس از پیروزی در دربی کاتالونیا ،گواردیولا: مسی همیشه مسی است

www.farsnews.com
    به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از اسپورت کاتالونیا، جوزپه گواردیولا پیروزی 5 بر صفر تیمش مقابل مایورکا را نشانه بازگشت بازیکنانش به وضعیت مطلوب روحی دانست و گفت: اتفاق خاصی رخ نداده و ما به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کرده‌ایم؛ اما همه خبرنگاران از یک بازگشت حرف می‌زنند، بازگشتی در کار نبود جز این که اوضاع روحی بازیکنان من بهتر شده و از فشار رسانه‌ها خارج شده‌اند.

وی ادامه داد: این که مسی سه گل زده اتفاق عجیبی نیست، چرا که برای من مسی همیشه مسی است، چه زمانی که گل نمی‌زند و چه زمانی که با اقتدار در صدر جدول گلزنان لالیگا است.

گواردیولا در ادامه خاطرنشان ساخت: از دو بازیکن جوان تیم استفاده کردم، کوئنکا عالی بود اما دلوفو چندان آماده نبود و شاید بهتر باشد به صورت قرضی در یک تیم بازی کند و زیر ذره‌بین قرار بگیرد.

زندگی یک رویای بزرگ و مرگ یه اتفاق بزرگ هست عاقل باش به رویا دل نبند

5. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar بوسکتس: "می دانیم که همیشه نمی توانیم 5-0 برنده باشیم"

www.fcbarca.ir
    این بازیکن میانی ترجیح داد آرامش خود را حفظ کرده و از برد 5-0 مقابل مایورکا هیجان زده نشود. پس از بازی طی گفتگویی با شبکه بارسا تی وی به ما گفت: "هیچ وقت آسان نیست. می دانیم که ما هوادارانی داریم که به پیروزی های ما خیلی عادت کرده اند".
    پس از 150 حضور در تیم اصلی، سرجیو بوسکتس وقتی از این نمایش های تیم صحبت می کند همانند سرباز باتجربه ایست که از احتیاط می گوید: "ما هوادارانی داریم که به پیروزی هایمان خیلی عادت کرده اند. ما می دانیم که نمی توان همواره 5-0 پیروز شد. مهم ترین چیز این است که بدانیم چه کارهایی را درست انجام می دهیم و چه کارهایی را اشتباه، و تلاش برای پیشرفت داشته باشیم. او به بارسا تی وی گفت "تیم کار خودش را انجام داد" (مقابل مایورکا) و تاکید کرد که این پیروزی باعث تقویت روحیه بازیکنان برای بازی سه شنبه پیش رو در پراگ شده است.

"ما ماشین نیستیم"

پیروزی شنبه شب مقابل مایورکا 14 مین نتیجه 5-0 تیم تحت رهبری گواردیولا بود. اگرچه بوسکتس تاکید می کند که تیم در حال استراحت است، همانند بازی مقابل گرانادا: "آسان نیست. ما روبات یا ماشین نیستیم. بعضی مواقع نتیجه خوب یا بد به دست می آید. به ثمر ساندن 5 گل بدون دریافت گل بسیار زیباست". "مسی کسی است که باعث ایجاد تفاوت ها می شود"

مسی نیز، علی رغم آنچه که ممکن است دیده شود، ماشین نیست، و بوسکتس هرگز هیچ تردیدی نسبت به او نداشته است. "می دانیم که مسی بهترین بازیکن جهان است، که رهبر این تیم بوده و کسی است که باعث بوجود آمدن تفاوت ها می شود. ولی او یک ماشین نیست و بازی هایی وجود دارند که او نمی تواند گلی به ثمر برساند".

کوئنکا و دئولوفو

خبر بزرگ دیگر بازی ایفای نقش دو جوان بااستعداد کوئنکا و دئولوفو بود. "بازی دادن به بازیکنان جوان بسیار مهم است. مربی ای مانند گواردیولا اعتقاد زیادی به بازیکنان تیم ذخیره دارد، جایی که آنها بازی های خوبی به نمایش می گذارند. مطمئن هستم بازیکنان بیشتری به تیم اصلی راه پیدا خواهند کرد. سعی همه ما این است که به آنها کمک کنیم و به آنها آرامش دهیم و آنها نیز باید به خوبی آماده باشند.

7. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar بلیت فروشی مسابقات بارسا بزرگ‌ترین منبع درآمد برای بارسلونا است

خبرگزاری فارس: بخش بسیار بزرگی از درآمد‌های باشگاه بارسلونا طی سال‌های اخیر به سفر توریست‌ها به این شهر برای دیدن بازی‌های تیم این شهر بازمی‌گردد.
    [برای مشاهده لینکها باید عضو شوید. ]
    به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از نشنال، قیمت بلیت دیدار هفته گذشته بارسلونا با مایورکا که به پیروزی ۵ بر صفر کاتالان‌ها انجامید به مبلغ 45 یورو رسیده بود.

تیم‌های زیادی در دنیای فوتبال نیستند که بتوانند از حضور توریست‌ها در شهرشان سود کنند اما باشگاه بارسلونا، باشگاهی است که می‌تواند در آخر هفته‌ها نزدیک به صد هزار توریست را، حتی از شهرهای شمال غرب اروپا به بارسلونا کشانده و از این راه پول درآورد.

نوکمپ، ورزشگاه بارسلونا گنجایش حضور ۹۸ هزار تماشاگر را دارد. نوکمپ بزرگ‌ترین ورزشگاه در حال استفاده برای بازی‌های هفتگی باشگاهی است و صندلی‌های بسیاری برای فروش در بازی‌های آخر هفته این تیم وجود دارد. بسیاری از توریست‌هایی که به فوتبال علاقه‌ای نداشته و در هنگام بازی‌های این تیم واکنشی از خود ندارند، بازهم به نوعی با این باشگاه در حال همکاری هستند زیرا بارسلونا در مکان‌خای توریستی شهر نیز فروشگاه‌هایی را تاسیس کرده و توانسته فروش خوبی را نیز به‌دست آورد.

برای بازی‌های این تیم تمام بلیت‌های ۴۵ یورویی به سرعت به فروش می‌روند. بلیت‌های ۶۵ و ۷۰ یورویی که مربوط به صندلی‌های پشت دروازه هستند نیز مشتری‌های خودش را دارد. آن‌ها نیز پس از چند دقیقه بلیت فروشی نایاب می‌شوند.

بسیاری از هواداران دو آتشه بارسا توریست‌ها را متهم کرده‌اند که با حضور خود در نوکمپ، فضای خاص حاکم بر آن را از بین برده‌اند. آن‌ها دوست دارند در همه بازی‌های بارسا همواره فریاد یزنند و بازیکنان محبوب خود را تماشا کنند ولی با حضور توریست‌ها در ورزشگاه، این قضیه تا حدودی کمرنگ شده است.

میانگین حضور تماشاگران در ۲ فصل پیش نزدیک به ۷۰ هزار نفر بوده است. این رقم برای فصل گذشته به ۷۵ هزار نفر و در فصل جاری به 81 هزار نفر رسیده است. چیزی که تیم پپ گواردیولا را به پرتماشاگرترین تیم باشگاهی تبدیل کرده است، یعنی ۱۰ هزار تماشاگر بیشتر از رقیب دیرینه‌شان، رئال مادرید.

حضور تماشاگرانی که به شکل توریستی به بارسلونا سفر می‌کنند برای سران باشگاه بسیار دل‌پذیر است زیرا آن‌ها ۴ برابر بیشتر از هوارادان معمولی بارسا برای دیدن بازی‌های این تیم پول می‌دهند. هم‌چنین بارسا می‌تواند درآمد خود را از بلیت فروشی افزایش دهد. بدین ترتیب که بسیاری از هوادارانی که بلیت کل فصل را یک‌جا در ابتدای فصل خریداری می‌کنند ممکن است به دلایلی در برخی از بازی‌ها نتوانند در ورزشگاه حضور پیدا کنند. آن‌ها می‌توانند با پیگیری عدم حضور آن‌ها، این بلیت‌ها را با کسر درصدی از وجه آن، به هوادار دیگری که موفق به خرید بلیت نشده بفروشند.

باشگاه بارسلونا در نظر دارد گنجایش ورزشگاه خود را به بیش از ۱۰۰ هزار نفر برساند تا میزان درآمد ناشی از حضور تماشاچیان در بازی‌های خانگی افزایش یابد. اسپانیول، دیگر باشگاه کاتالانی نیز قصد دارد از توریست‌های این شهر به نفع خود استفاده کرده و درآمد خود را بالا ببرد ولی تنها یک مشکل وجود دارد. آن‌ها بارسا نیستند.

9. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    --ادیت--
    شماره عضویت
    61685
    میانگین پست در روز
    8.82
    علایق
    --ادیت--
    شغل و حرفه
    --ادیت--
    امتیازات
    26,180
    درجه
    39
    تشکر شده 20,387 بار در 7,175 ارسال
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1180 تاپیک
    امتیازها: 26,180, سطح: 39
    تمام شدن سطح: 41%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 770
    دستاوردها:
    محبوب دلهادوستای قدیمی
    خدایا تو همان
    خدای مقتدر و
    مهربان منی...تو
    ستار العیوبی پس
    کمکم کن...

P30Parsi

khabar زلاتان ايبراهيمويچ : گوارديولا مرد نيست

ستاره سوئدي در اولين بخش هاي منتشر شده از زندگي نامه اش، مربي و هم تيمي هاي سابقش را به شدت مورد انتقاد قرار داد.
    روزنامه آفون بلادت، معروف ترین روزنامه سوئد، امروز گوشه هایی از اولین بخش از بیوگرافی زلاتان ابراهیموویچ را که به حضور او در باشگاه بارسا مربوط می شود، منتشر کرد که در آن این مهاجم جنجالی به شدت به سرمربی آبی و اناری ها تاخت.

زلاتان در تابستان 2009 از اینتر به بارسا رفت اما در تنها فصل حضورش در نوکمپ نتوانست انتظارات را برآورده کند و خیلی زود به سری آ برگشت.

او دلیل اصلی نماندنش در بارسا را مشکلاتش با گواردیولا اعلام کرد اما بار جملات بسیار تندی علیه این مربی به کار برد.

" من به او گفتم که مرد نیست و از مورینیو می ترسید. مسی از گواردیولا خواست در یک پست جدید بازی کند و او هم مسی ا به من ترجیح داد.

مسی، اینیستا و ژاوی در رختکن بارسا مثل بچه مدرسه ای ها هستند. من کسانی را دوست دارم که خط قرمزها را زیر پا می گذارند."

11. 5 کاربر مقابل از sana70 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    --ادیت--
    شماره عضویت
    61685
    میانگین پست در روز
    8.82
    علایق
    --ادیت--
    شغل و حرفه
    --ادیت--
    امتیازات
    26,180
    درجه
    39
    تشکر شده 20,387 بار در 7,175 ارسال
    یاد شده
    در 4 پست
    برچسب زده شده
    در 1180 تاپیک
    امتیازها: 26,180, سطح: 39
    تمام شدن سطح: 41%, میزان امتیاز صعود به سطح بالا: 770
    دستاوردها:
    محبوب دلهادوستای قدیمی
    خدایا تو همان
    خدای مقتدر و
    مهربان منی...تو
    ستار العیوبی پس
    کمکم کن...

P30Parsi

khabar مسي:‌ با ويا رقابت دارم اما اختلاف ندارم

بهترين بازيکن اروپا و جهان گفت:‌ با داويد ويا هيچ اختلافي ندارم.
    به نقل از روزنامه آ.ب.س اسپانیا، لیونل مسی گفت:‌ متاسفانه برخی از رسانه‌ها در مورد من اخبار کذبی منتشر می کنند. به عنوان مثال تازگی‌ها خبر دادند میان من و داوید ویا اختلاف هست در حالی که این موضوع اصلا واقعیت ندارد. برخی تفاوت رقابت با اختلاف را نمی داند. من با هم‌تیمی‌هایم از جمله ویا رقابت دارم اما اختلاف ندارم.

وی ادامه داد: با ویا دوستی صمیمی هستم و همه آنچه را که در این ارتباط انتشار یافته را کذب محض می دانم.

13. 4 کاربر مقابل از sana70 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar تمرینات سبک و بازگشت پدرو

www.fcbarcelona.ir
    پدرو که دو هفته ی پیش در مقابل گرانادا مصدوم شده بود، در طول تمرین امروز تیم در سیوتات اسپورتیوا، شرکت کرد.

پینتو، فونتاس و مکسول تنها کسانی بودند که به تیم ملی کشورشان دعوت نشدند و یک جلسه تمرینی سبک را در سنت خوان دسپی پشت سر گذاشتند.

.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :
    پس از بازی مقابل هوسپیتالت بیشتر بازیکنان تیم را ترک کردند و به تیم های ملی خود پیوستند. بازیکنانی که به تیم های ملی کشورشان دعوت نشدند در سنت خوان دسپی به تمرین پرداختند. تنها سه بازیکن از تیم اصلی تحت هدایت پپ گواردیولا به تمرین پرداختند. پدرو رودریگز نیز به تمرینات پیوست. این بازیکن قادر به راه رفتن در زمین سنت خوان دسپی شد و با مربی اختصاصیش به تمرینات سبک برای بهبودی خود پرداخت تا نشانه های مثبتی از برطرف شدن مصدومیت او دیده شد. این بازیکن اهل جزایر قناری در 25 اکتبر مقابل گرانادا دچار مصدومیت در مچ پای چپ خود شد.

نیروی تازه برای سه بازیکن باقی مانده از تیم اصلی
    پدرو پس از پیاده روی در اطراف زمین بار دیگر برای استراحت و بهبودی خود به باشگاه رفت. پینتو، فونتاس و مکسول نیز که در دو روز گذشته کار خود را در جام پادشاهی به پایان رسانده بودند جلسه تمرینی خود را در زمین تمرین پشت سر گذاشتند. گواردیولا با توجه به نداشتن بازی در آخر هفته و برگزاری بازی های ملی و ******* بین المللی به بازیکنان اجازه داد این هفته را به استراحت بپردازند. جلسه تمرینی بعدی تیم روز دوشنبه برگزار می شود.

15. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar گوارديولا: مورينيو بهترين مربي جهان است

www.isna.ir
    سرمربي بارسلونا اعلام كرد به اعتقاد او ژوزه مورينيو سرمربي رئال مادريد بهترين مربي جهان است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پپ گوارديولا كه خود در دهه 1990 هافبك بارسلونا و تيم ملي اسپانيا بود، اعلام كرد كه براي موفقيت در عرصه مربيگري لزوما نيازي به تجربه بازيگري وجود ندارد.

سرمربي بارسلونا گفت: لزومي ندارد كه براي مربيگري حتما فوتبال بازي كرده باشيد. آريگو ساچي تجربه بازي نداشت، اما تحولات زيادي در فوتبال ايجاد كرد و ژوزه مورينيو هم كه بهترين مربي جهان است تجربه بازي نداشته است.

گوارديولا كه پيش از اين از احتمال ترك نوكمپ در آينده نزديك خبر داده بود، اين بار تاكيد كرد كه بهتر است يك مربي پيش از اخراج شدن و در شرايطي كه در اوج قرار دارد، كار خود را ترك كند.

وي گفت: وقتي بازي مي‌كردم در لحظه‌اي متوجه شدم كه بهتر است ديگر ادامه ندهم. در زمينه مربيگري هم روزي چنين اتفاقي خواهد افتاد.

17. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar گواردیولا: «مسیر گسترده است»

www.fcbarcelona.ir
    گواردیولا تاکید کرد که دوست داشته گل بیشتری در این بازی به ثمر برسد، زیرا بازی برگشت در برابر هوسپیتالت درست چند روز بعد از بازگشت بارسا از ژاپن در جام باشگاه های جهان است. مربی بارسا نکات برجسته بازیکنانش را قدرت و تلاش آنها در بازی دانست.

مربی بارسلونا گفت: «نتیجه نهایی همین است». او اختلاف گل بیشتر را در دومین دور از 30 مین کوپا دل ری ترجیح می دهد. درست چند روز قبل از بازی بازگشت کوپا دل ری در نیوکمپ، در 21 دسامبر، بارسا در حال بازگشت از ژاپن بعد از بازی در جام باشگاه های جهان است. مربی بارسلونا گفت: «مسیر کاملا باز است. ما دوست داشتیم گل بیشتری در این بازی به ثمر می رسید تا حاشیه امنیت بیشتری در بازی بازگشت داشته باشیم. ما نمی دانیم در بازگشت از ژاپن چه وضعی خواهیم داشت. بسیار خوب بود اگر گل دیگری به ثمر می رسید، اما ما خواهیم دید بعد از بازگشت چگونه خواهیم بود».
    ستایش هوسپیتالت

گواردیولا رقیب شب گذشته اش را ستایش کرد: «این واقعا بازی سختی بین دو تیم با سابقه بود و ما باید تلاش خیلی زیادی می کردیم. من می خواهم به هوسپیتالت، بخاطر این که تیم خوبی هستند و بازی خوبی در مقابل ما داشتند تبریک بگویم. آنها خوب و با اشتیاق بازی می کردند. دروازبان آنها فوق العاده بود. ما در شکستن سیستم دفاعی آنها دچار مشکل بودیم». از پپ پرسیده شد که آیا بارسا استانداردی است برای اینکه تیمها خودشان را با آن مقایسه کنند، او جواب داد: «بازیکنان من فقط تلاش می کنند و بهترین عملکرد خودشان را تا جایی که می توانند نشان می دهند. فوتبال برای برای همه است. ما واقعا می خواهیم بارسا را در بهترین شکل ممکن نشان دهیم، فوتبال را در بهترین حالت ممکن بازی کنیم و به بهترین شکل ممکن رفتار کنیم».

وفادار به فلسفه بازی خود

گواردیولا همچنین در مورد بازی خوب فونتاس و جناتان دوس سانتوس سخن گفت: «آن ها در کناره های زمین بازیکنان فوق العاده ای هستند. ما خوش شانس هستیم که آن ها را در بارسا داریم». وی همچنین روشن ساخت که در مونیکیپال، با بودن یا نبودن مسی «این ایده همیشه همان است، تلاش برای بازی در نیمه حریف در زمین و ایجاد شانس گلزنی».
    در نهایت مربی بارسا، با شوق و هیجان بازی داوید ویا را تحسین کرد: «او به ما همه چیز داد. ویا برای من یک بازیکن بی چون و چرا است. من چگونگی بازی امشب او را حتی بیشتر از آنچه در گذشته ایفا کرد دوست داشتم».

19. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar پاتریک کلایورت: « فوتبالی که بارسا بازی می کند، فراتر از این دنیاست»

www.fcbarcelona.ir
    مهاجم پیشین بارسا اظهار کرد که «من با دیدن موفقیت باشگاه در قبال پیشرفت پویول، ژاوی و اینیستا تا حد زیادی افتخار می کنم». این مرد هلندی گفت که «گواردیولا با رهبری خود بازیکنان را به یکدیگر نزدیک کرده است» و اینکه « مسی یک افسانه است» .
    پاتریک کلایورت، انتقال بزرگ بارسا در سال 1988، سومین بازیکن خارجی از نظر تعداد بازی برای باشگاه می باشد؛ کلایورت، مهاجم فوق العاده بارسا، در طی دوران شش ساله اش با تیم بارسلونا موفق به زدن 122 گل شده بود و در حال حاضر در آکادمی جوانان باشگاه توئنته مشغول به کار است. او هفت سال پیش بارسلونا را ترک کرد. وی زمانی که در میادین بازی می کرد همواره به ستایش تیمهایی می پرداخت که بازی زیبا ارائه می دادند و در مصاحبه خود با بارسا تی وی بارها این امر را تکرار کرد.

«از مشاهده بازی آنها خوشحال می شوم»

کلایورت به تمجید تیم گواردیولا پرداخت و افتخار می کرد که در کنار تعدادی از بازیکنان کنونی بارسا بازی کرده است. «بازی ای که به نمایش می گذارند، فوق العاده است؛ فوتبالی که بارسا بازی می کند، فراتر از این دنیاست. من با پویول، ژاوی و اینیستا هم بازی بوده ام و در حال حاضر آنها ستون اصلی تیم را تشکیل می دهند. زمانی که من در بارسا بودم، آنها جوان بودند و من واقعا به این امر افتخار می کنم و خشنود هستم که بازی آنها برای تیم موفقیتهای بسیاری به ارمغان آورده است».

«گواردیولا ارتباط نزدیکی با بازیکنان دارد»

زمانی که کلایورت وارد بارسا شد، گواردیولا کاپیتان تیم بود. رهبر آن زمان بارسا به استادی زبردست بر روی نیمکت تبدیل شده است. بازیکن هلندی بارسا تصریح کرد : «او کاملا با فرهنگ باشگاه یعنی بارسلونا بودن آشناست» و در ادامه افزود: « زمانی که گواردیولا بازیکن بود مانند یه رهبر تیم را هدایت می کرد و در آن زمان این احساس در من ایجاد شد که اگر زمانی وی بازنشسته شود، به مربی بزرگی تبدیل خواهد شد. او ارتباط نزدیکی با بازیکنان دارد. او به خوبی می داند که از چه تاکتیکی باید استفاده کند و این تاکتیک را به خوبی به بازیکنانش انتقال می دهد».

«مسی یک افسانه است»

زمانی که کلایورت بارسا را ترک کرد، مسی در تیم جوانان باشگاه به سرعت پیشرفت کرده بود. این بازیکن آرژانتینی تنها پس از چند ماه از رفتن بازیکن هلندی به صحنه فوتبال حرفه ای وارد شد. وی درباره مسی گفت: « نحوه بازی او، نحوه گل زدن او ..... او با یک حرکت می تواند سرنوشت یک بازی را تغییر دهد». او در ادامه به مقایسه مسی با پیراهن شماره 10 برای بارسا و پیراهن شماره 10 برای آرژانتین پرداخت: «بازیکنان بارسلونا برای مسی بازی می کنند ولی در تیم ملی بازی کاملا متفاوتی از وی شاهد هستیم. وقتی که مسی برای بارسلونا بازی می کند، فوق العاده است، اما در تیم ملی آرژانتین بازیکنان بسیاری وجود دارند که برای خودشان بازی می کنند».

21. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.

نام واقعی
    همایون
    شماره عضویت
    44830
    میانگین پست در روز
    2.26
    علایق
    فوتبال
    شغل و حرفه
    امتیازات
    8,104
    درجه
    21
    یاد شده
    در 2 پست
    برچسب زده شده
    در 647 تاپیک
    تو چت روم پرنده

P30Parsi

khabar رافینا آلکانترا قرارداد خود را تمدید می کند.

www.fcbarcelona.ir
    امروز بازیکن بارسلونا ب، برادر تیاگو، بازیکن تیم اصلی، و فرزند مازینو که در جام جهانی 94 به همراه تیم ملی برزیل به مقام قهرمانی رسید، قرارداد خود را با باشگاه کاتالان تا فصل 2013/14 تمدید می کند.

در قرارداد او ذکر شده است که مبلغ قرارداد وی در فصل 2012/13 به میزان 12 میلیون یورو افزایش خواهد داشت و این رقم در فصل 2013/14 به 30 میلیون یورو خواهد رسید. در اواسط روز دوشنبه او قرارداد جدید خود را امضا خواهد کرد. این همان متنی است که وبسایت رسمی بارسلونا اقدام به انتشارش کرد:
    رافا آلکانترا در حال حاضر ششمین فصل خود را پس از جدا شدن از کلتا و ویگو در تیم سپری خواهد کرد، او برادر تیاگو می باشد. وی در سائوپائولو متولد شد و در تیم جوانان فلامینگو بازی کرد، پس از مرگ پدرش با باشگاه والنسیا قراردادی امضا کرد و خانواده آلکانترا به شهر مدیترانه ای اسپانیا نقل مکان کرد و در نهایت در شهر ویگو ساکن شد. در ویگو، رافینای 13 ساله پیش از انتقالش به بارسا و بازی به عنوان بازیکن تیم ب، تمرین خود را با تیم جوانان سلتا آغاز کرد.

از لحظه ای که کار خود را برای سطوح مختلف پایه بارسلونا آغاز کرد، از مسیر پیشرفت خارج نشد. رافینا یکی از بازیکنان کلیدی اسکار گارسیا در ترکیب تیم زیر 17 ساله ها در فصل 2010/11 به حساب می آمد. لوییز انریکه، سرمربی وقت بارسا ب متوجه کیفیت بالای بازی او شد و بالافاصه در اولین سال حضورش در بارسا، او را به ترکیب تیم ب فرستاد. رافینا تحت هدایت لوییز انریکه نقش بسیار مهمی را در کسب مقام سوم تیم ب در لیگ دسته دو اسپانیا ایفا کرد. رافینا در مجموع نه بازی در فصل 2010/11 انجام داد و اولین گلش را مقابل سالامانکا به ثمر رساند.

عملکرد رافینا آلکانترا پپ گواردیولا را شگفت زده کرد و سر مربی تیم بارها او را به تمرینات تیم اصلی فرا خواند. در تاریخ 9 نوامبر رافینا اولین بازی خود را برای تیم اصلی در مرحله یک هشتم نهایی جام پادشاهی اسپانیا انجام داد.

گام برداشتن بارسا برای تمدید قرارداد او آن هم در شرایطی که تیم های بسیاری در پی جذب آن بودند تصمیم خوبی بود. از رافا به عنوان هافبک استفاده می شد اما بعد ها از او به عنوان بازیکنی با وظایف سنتی شماره 9 نیز استفاده شد. از آن به بعد رافا در به ثمر رساندن گل تجربیاتی کسب کرد، تا در فصل گذشته موفق به دریاف جایزه برترین گلزن یوولین شد. او همچنین قدرت شوتزنی بالایی دارد، قطعا در آینده از تماشای بازی او لذت خواهیم برد.

23. 4 کاربر مقابل از khoonasham عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند.